fbpx

WINFINITY

Pomagamy firmom dotkniętym kryzysem

Koronawirus (COVID-19) i słaba sytuacja wśród firm nie ułatwiają przedsiębiorcom przetrwania trudnego okresu, który towarzyszy im od kilku tygodni. Przedsiębiorcy zastanawiają się jaki jest dla nich ratunek.

Wiele lokali zostaje zamkniętych dla odwiedzających ich stacjonarnie – fryzjerzy, kosmetyczki, sklepy z odzieżą, fizjoterapeuci i salony usługowe. Wizyty domowe także są niedostępne dla klientów.

Dla tych biznesów i wielu innych przychodzi z pomocą rynek dostępny nie stacjonarnie, a online. Sklepy z kosmetykami i odzieżą dostępne w internecie przeżywają prawdziwe oblężenie. Każdy klient nie musi stać w kolejce i obawiać się zarażenia, a zamiast tego może wygodnie odebrać paczkę w domu lub z paczkomatu (nawet nie dotykając go! Z pomocą przychodzą aplikacje dostępne na smartfony).

Wiele firm nie posiada dobrej strony internetowej (lub nie posiada żadnej), profilu na portalach social media takich jak Facebook lub Instagram czy też na mapach Google (na których czasem firma jest, ale nie ma z nią kontaktu prócz adresu stacjonarnego). Utrudnia to znacznie znalezienie danego biznesu bezpośrednio z domu, skontaktowanie się i skorzystanie z usług lub zakup produktów.

Przeniesienie wizytówki lub samego biznesu do Internetu i także reklamowanie go online może pozytywnie zaskoczyć i uratować przedsiębiorców z trudnej sytuacji z dostępem stacjonarnym dla klienta.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców, stworzyliśmy ofertę specjalnie przygotowaną dla firm mających problem z pozyskiwaniem klientów, ich obsługą i interakcjami z klientem w sposób „na żywo” – w lokalu usługowym lub podczas kontaktu bezpośredniego.

W związku z tym obniżyliśmy niektóre ceny z naszych usług i w niezmienionej formie oferujemy je przedsiębiorcom.

  • Tworzenie profesjonalnych stron internetowych, które w najlepszy sposób zaprezentują firmę, a także zastąpią tradycyjne wizytówki
  • Odnowienie i stworzenie profesjonalnej identyfikacji wizualnej (Logo, banery digital i drukowane, ulotki, wizytówki i wiele innych)
  • Zbudowanie, zmodernizowanie i usprawnienie profili social media w celu dotarcia do obecnych i nowych klientów
  • Inne, indywidualne usługi

 

Napisz do nas, a postaramy się pomóc w najlepszy możliwy sposób.